O nas

Lek dent. Julia Bystrzycka

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyłam na Collegium Medicum UJ w Krakowie. Już na studiach pracowałam w gabinecie stomatologicznym jako asystentka stomatologiczna, poznając pracę gabinetu z różnych perspektyw. Po ukończeniu studiów przez kilka lat pracowałam w krakowskich, a następnie tarnowskich renomowanych gabinetach stomatologicznych.

Od początku kariery zawodowej stawiam na ciągły rozwój na wielu płaszczyznach. W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem kompleksowym, ortodoncją
i precyzyjną stomatologią mikroskopową. Regularnie szkolę się u specjalistów najwyżej klasy z różnych dziedzin stomatologii oraz ortodoncji. 

Prowadząc leczenie, zawsze skupiam się na skutecznej komunikacji. Od pierwszej, diagnostycznej wizyty, uświadamiam pacjentowi jego problemy i możliwe rozwiązania. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze, każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.

Pacjenci cierpiący na lęk stomatologiczny, mogą liczyć na delikatne podejście, które sprawia, że przezwyciężają swoje obawy przed leczeniem.

 

Lek dent. Agnieszka Wędel

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała już na studiach, pracując "po godzinach"
w gabinecie stomatologicznym. 

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem kompleksowym ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii stomatologicznej. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne i innowacyjne technologie, np. wspomaganie gojenia ran poekstrakcyjnych pochodzącą od pacjenta fibryną bogatopłytkową. Bogate doświadczenie zawodowe
i regularnie odbywane szkolenia, pozwalają jej na prowadzenie nawet skomplikowanych przypadków z szybkimi i satysfakcjonującymi efektami. 

Podejście lek. dent. Agnieszki Wędel cechuje troska i zapewnienie poczucia bezpieczeństwa nawet podczas najbardziej stresujących dla pacjentów zabiegów. 

 

 

2023 Julia Bystrzycka, dentysta, stomatolog Pogórska Wola | Polityka prywatności