O nas

Lek dent. Julia Bystrzycka

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyłam na Collegium Medicum UJ w Krakowie. Już na studiach pracowałam w gabinecie stomatologicznym jako asystentka stomatologiczna, poznając pracę gabinetu z różnych perspektyw. Po ukończeniu studiów przez kilka lat pracowałam w krakowskich, a następnie tarnowskich renomowanych gabinetach stomatologicznych.

Od początku kariery zawodowej stawiam na ciągły rozwój na wielu płaszczyznach. W codziennej praktyce zajmuję się precyzyjną stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją mikroskopową oraz protetyką. Regularnie szkolę się u specjalistów najwyżej klasy z różnych dziedzin stomatologii oraz medycyny estetycznej. Pełną listę ukończonych przeze mnie kursów przedstawiam poniżej opisu.

Prowadząc leczenie, zawsze skupiam się na skutecznej komunikacji. Od pierwszej, diagnostycznej wizyty, uświadamiam pacjentowi jego problemy i możliwe rozwiązania. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze, każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.

Pacjenci cierpiący na lęk stomatologiczny, mogą liczyć na delikatne podejście, które sprawia, że przezwyciężają swoje obawy przed leczeniem.

2023 Julia Bystrzycka, dentysta, stomatolog Pogórska Wola | Polityka prywatności